راهنما
خرید از خارج کشور
سبدخرید
درباره ما
تماس با ما
ورود :: عضویت
جملات زیبا
جستجو
شماره تماس ما 09019595005


به سایت هدولیوا خوش آمدید. در این جا شما آنچه می ­خواهید را با ذوق و سلیقه خود می ­آفرینید و به آنانکه دوست شان دارید هدیه می ­کنید. هدیه ­ای که زاییده تام و تمام فکر شماست و به طور قطع مخاطب شما را به وجد می ­آورد.

هدولیوا رمز ماندگار کردن عشق ­ها، دوستی­ ها و همراهی ­هاست. در هر جایی با هر بهانه ­ای بدون نیاز به کمترین ابزار می‌توانید به راحتی از بین صدها طرح منحصر به فرد، کارت تبریکی را انتخاب و به کمک هدولیوا کارت تبریک خود را بسازید. محصول کار هدیه ای است بی ­بدیل که چون از دل برآمده لاجرم بر دل می ­نشیند.

کارت تبریک­ های هدولیوا که حاصل هنر و تخصص گروه طراحان این مجموعه است، با برترین کارهای مشابه در دنیا برابری می ­کند و ضمن حفظ معیارهای کیفی، سلیقه ایرانی هم در طراحی­ ها مدنظر قرار گرفته است. شما هم برای سفارشی­ سازی و تبدیل هر کارت به آنچه خود می پسندید مسیری ساده، روان و جذاب را طی می­ کنید و یک اثر هنری را در فرآیندی مفرح به یک هدیه بی­ نظیر تبدیل می ­کنید.

هدولیوا دارای نشان اعتماد الکترونیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت است و خدمات خود را به صورت رسمی در بستر اینترنت ارائه می­ کند. موجب اشتیاق تیم ماست به هر دلیلی از طریق شماره 44325005 (021) پاسخگوی همیشگی شما باشیم.

جهان تا جهان نقش و صورت گرفت         کدام است از این نقش­ ها آن ما