راهنما
خرید از خارج کشور
سبدخرید
درباره ما
تماس با ما
ورود :: عضویت
جملات زیبا
جستجو
شماره تماس ما 09019595005
برترین کارتهای تبریک و هدایا را از ما بخواهید، ارسال به تمام نقاط ایران
ساخت کارت تبریک با هدولیوا، در سه سوت!!

  • عکس بگیر

    ما درHodoliva.com، صدها طرح کارت تبریک در دسته بندی های مختلف به شما ارائه می دهیم که می توانید با بارگذاری (آپلود) عکس و تغییر متن و نام خود، آنها را سفارشی سازی و معنی دار کنید.

  • انتخاب طرح کارت، ثبت متن و عکس دلخواه

    پس از انتخاب طرح کارت تبریک، سفارش شما با فشردن کلید "سفارشی سازی" شروع شده و می توانید در چند قدم ساده، عکس های مورد علاقه ی خود را بارگذاری کرده و نام مخاطب موردنظر و متن دلخواه تان را در قالب جملات احساسی و خودمانی به آن اضافه کنید.

  • چاپ و ارسال به تمام ایران با ما

    هدیه شما آماده است، با سفارش آنلاین، هدلیوا کارت تبریک تان را در یک بسته بندی شیک و خاص، در زمانی که خودتان تعیین می کنید، به مقصد مورد نظر شما ارسال می کند.

شما می توانید برای هر مناسبتی،از کارت تبریک تولد، سالگرد ازدواج، ولنتاین، عید نوروز ، کریسمس، روز پدر، روز مادر، روز معلم و سایر مناسبت های ملی و مذهبی گرفته تا کارت دعوت به مهمانی تولد یا حتی یک احوالپرسی بی بهانه، از بین صدها طرح منحصر به فرد هدلیوا، کارت خود را انتخاب کنید.


نحوه سفارشی سازی

جالبانه های هدولیوا

جملات ناب و زیبا

جملات پیام تبریک یلدا متن تبریک شب یلدا اس ام اس تبریک یلدا

شب یلدا ز راه آمـــــــــــد دوبـــــــــاره بگیر ای دوست! از غمهـــــــا کنارهشب شادی وشـــور و مهربانی است زمـــــــان همدلی و همزبانی استدر آن دیدارهــــــــــــا تا تـــــــــازه گردد محبت نیـــــــــــــــز بی اندازه گـرددبه هرجا محفلی گرم و صمیمی است که مهمانی درآن رسمی قدیمی استبه دور هم تمـــــــــــام اهــــــل فامیل شده بر پا بســــاط میــــوه – آجیلز خـــوردن خوردنِ این شـــــــــام چلّه شود مهمان حسابی چاق و چلّه!!همــــــــــه با انتظاری عاشقــــــــــانه نظـــــــر دارند ســـــــــوی هندوانه!نشسته با تفاخـــــــــر تــوی سینی کنارش چاقـــــــــــویی را هم ببینیچو گــــــــردد قــاچ قــــاچ آن هندوانه شود آب از لب و لوچـــــــــــه روانه!بســــــاط خنده و شادی فراهـــــــــم اس ام اس می رسد پشت سر همجوانان آن طرف تـــر جـــــــوک بگویند دل از گرد و غبــــــار غـــــم بشویندکسی را گـــر صدایی نیم دانگ است در این محفل پی تولید بانگ است!!زند بــــــــا “ای دل ای دل” زیـــــر آواز ز بعد آن “هاهاها”یی کند ســـــاز!ببندد چشــــــــم و جنباند ســـرش را بخواند شعـــــــــــــرهای از برش را!چنین با شور و نغمه – شعر و دستان خرامان می رســــــد از ره زمستانشمردم مــــن ز چلّــــــــه تا به نـــوروز نمانده هیچ؛ جز هشتاد و نه روز !کنـــــون معکــــــــــوس بشمارید یاران که در راه است فصــــــــل نوبهاران….

نوروز هر لحظه و قدم به قدم بهمون نزدیک میشه، کلی دلامون رو گرم و بهاری میکنه و یه عالمه خنده رو لبامون میاره...
این میون کسایی هستن که شاید بهارشون قد بهار ما رنگی نیست، یا شاید فکر کنن که دورن و یادمون رفته که هستن ...
بچه های موسسه .... هم اینروزا بهار رو تجربه میکنن، با لباسای نو، با عیدیای تازه تازه ...
اما امسال خواستیم بهشون یه عیدی دیگه بدیم... بهترین عیدی دنیا رو!! هیچی بهتر ازین نیس که بدونی یه جایی، حتی خیلی دور دلی برات میتپه و کسی دوست داره ...
کارت تبریک و نامه ی محبت شما ایرونی عزیز، لحظه تحویل سال به دست این بچه ها میرسه و تمام عواید حاصل از خرید شما، تقدیم موسسه.... و صرف امور فرزندانمون در این موسسه میشه ...

برای مشاهده طرح ها و سفارش کارت تبریک برای بچه ها اینجا کلیک کنید